O firmie

Cho No Bobo - to marka ubrań dla dzieci, która narodziła się z najczystszego uczucia: miłości matki do córki. Każdy kawałek tkaniny, każdy ścieg, to efekt nie tylko pasji, ale i troski o najmniejsze detale. Od chwili powstania wizji nowej kreacji po moment, kiedy trafia ona w Wasze ręce, mija wiele miesięcy pełnych zaangażowania i staranności. Dlaczego tak długo? Ponieważ nieustannie dbamy o to, aby nasze ubrania nie tylko zachwycały wyglądem, ale także były maksymalnie wygodne i trwałe.

Przy naszych stołach projektowych nie ma przypadków. Każdy wzór, każdy materiał, to wynik starannej selekcji i wielu testów. Nasze ubrania przechodzą przez rygorystyczne próby życia codziennego - od prania i suszenia po intensywną zabawę. Dzięki temu możemy zapewnić Wam nie tylko piękno, ale i bezpieczeństwo oraz niezrównany komfort noszenia.

Zapomnijcie o skręcających się gumach w legginsach czy zbyt ciasnych otworach na główkę - w naszych ubraniach stawiamy na wygodę i przyjemność noszenia. Naszym celem jest uczynienie eksploracji świata przez Wasze dzieci jeszcze bardziej radosną, a przy tym pełną stylu. Razem stwórzmy świat pełen wygody, bezpieczeństwa i radości!

 

Ps. Używamy tylko materiałów posiadających certyfikat Oeko-Tex standard 100 oraz certyfikat Gots 

Oeko-Tex standard 100

Certyfikat świadczący o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, które mają bezpośrednią styczność ze skórą człowieka. Organizacja Oeko-Tex przydziela certyfikat produktom, na których zostały przeprowadzane badania mające na celu zweryfikować obecność 100 najbardziej niebezpiecznych substancji zagrażających konsumentom.

Dzięki badaniom przeprowadzonych w laboratoriach na całym świecie certyfikowane produkty są wolne od środków wpływających niekorzystnie na zdrowie ludzi (m.in. formaldehydów, pestycydów czy substancji, które mogą być przyczyną wywoływania alergii). Ocenie podlegają również takie czynniki jak zapachy obce czy odporność na pot i ślinę.

Certyfikat Gots 

Pochodzenie włókien wg. standardu GOTS powinno być naturalne, a uprawy winny być prowadzone metodami ekologicznymi,
w oparciu o odpowiednie międzynarodowe wytyczne.

Dodatkowo – produkty nie powinny zawierać żadnych materiałów wytworzonych przy użyciu GMO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl